polski Strona główna / Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny

I wszystko jasne!!!

Szkolny Konkurs Fotograficzny: "Świat jest piękny!"- ZAKOŃCZONY!

Od 20 kwietnia 2015 r. do 25 maja 2015 r. trwał Szkolny Konkurs Fotograficzny. Była to I jego edycja, a temat  brzmiał:

Świat jest piękny!

Piękno otoczającego nas świata jest tak oczywiste,  że przestaliśmy go już doceniać. Celem konkursu było zwrócenie uwagi właśnie na to piękno, różnorodność krajobrazu, oraz zachęcenie do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Do komisji konkursowej wpłynęło 28 prac konkursowych. Poziom prac był bardzo wysoki, a konkurs zbódził wiele emocji wśród uczestników oraz pozostałej grupy uczniów.

W skład jury weszła cała społeczność szkolna: uczniowie, rodzice, dyrekcja, grona pedagogicznego. Każdy miał prawo oddać jeden głos na trzy wybrane przez siebie zdjęcia. 29 maja opiekun konkursu wraz z grupą dzieci otwarli urnę i zabrali się do liczenia głosów.

Po podliczeniu punktacji otrzymaliśmy następujące wyniki:

I miejsceKinga Lompart kl. II;

II miejsce –Zuzanna Kocoń kl. IV;

III miejsce –Oliwia Stachoń kl."0".

GRATULUJEMY !!!

Drodzy pasjonaci fotografowania rozpoczynamy  konkursu : "Świat jest piękny!"
Myślą przewodnią konkursu jest,  ukazanie piękna przyrody. Wytężcie wyobraźnię! Obserwujcie i rejestrujcie najpiękniejsze elementy przyrody!

Zdjęcia proszę przesyłać na adres: sp.popowice@gmail.com, w treści proszę wpisać imię i nazwisko uczestnika konkursu.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zdjęcia zgłoszone do konkursu